بازار خرید تخمه آفتابگردان کله قوچی عمده

پروتئین موجود در تخمه آفتابگردان باعث استحکام عضلات و بافت های بدن می شود و شما می توانید 12 درصد میزان پروتئین مورد نیاز بدن خود را با مصرف 28 گرم تخمه آفتابگردان تامین کنید. اسید فولیک: نوعی ویتامین ب می باشد که به ساخت RNA و DNA کمک می کند و از سرطان زا شدن DNA جلوگیری می نماید به طوری که 17 درصد اسید فولیک مورد نیاز بدن با مصرف 28 گرم تخمه آفتابگردان تامین می شود. از دیگر مواد معدنی و ویتامین های تخمه آفتابگردان می توان به فیبر، مس، روی و آهن اشاره کرد.

تخمه آفتابگردان کله قوچی عمده بسیار لذیذ است تولید تخمه آفتابگردان بسیار راحت است پخش تخمه آفتابگردان بسیار رونق دارد تخمه آفتابگردان دور سفید طعمی عالی دارد

بازار خرید تخمه آفتابگردان کله قوچی عمده

راهنمای خرید تخمه آفتابگردان

راهنمای خرید تخمه آفتابگردان نکات مهم درباره تخمه آفتابگردان ایران شامل موارد متعدد می باشد که مهمترین موضوع کیفیت محصول است که به دلیل طبیعی به عمل آوری و استفاده کمتر از سموم و کود اشاره کرد. این موارد پراهمیت ترین نکات است که به برخی نکات دیگر این نوع تخمه آفتابگردان می توان اشاره کرد.

اولیه موضوع و نکته درباره تخمه آفتابگردان ایران استفاده از فضای طبیعی برای عمل آوری محصول و عدم استفاده از فضای گلخانه ای برای عمل آوری آن می باشد که این موضوع را می تواند ما را در تبلیغ محصول ارگانیک و طبیعی کمک کند. موضوع دیگر در این زمینه می توان به کیفیت محصول تولیدی به دلیل استفاده از بذر مناسب و خوب است که این هم کمک کننده است که ما به محصول با کیفیتری دست پیدا کنیم. پس بذر خوب و مناسب دیگر نکته مهم در زمینه تخمه آفتابگردان ایران است.

موضوع بعدی در این زمینه ترد بودن و خوش طعم بودن مزه تخمه تولیدی است پس ما می توانیم با این مزیت به بازاریابی و کسب بازارهای جدید جهت فروش و افزایش تولید اقدام نماییم.

روش تهیه تخمه آفتابگردان کله قوچی

روش تهیه تخمه آفتابگردان کله قوچی به دلیل این که طعم عالی دارد شما با مصرف آن می توانید طعم واقعی تخمه آفتابگردان را حس کنید. مغز درشتی دارد که این باعث می شود شما به راحتی با مصرف کمی از آن احساس سیری کنید. ظاهری یکدست شمشیری دارد که برای پذیرایی از مهمان مناسب است علاوه بر این می تواند ظاهر ظرف آجیل را زیبا کند و همین سبب گردیده صادرکنندگان تخمه کرمانشاه بتوانند با صادرات این محصول سود خوبی را کسب نمایند.

تخمه آفتابگردان ارزش غذایی بالایی دارد به همین دلیل مصرف آن روز به روز افزایش می یابد که می توان به گزینه های زیر اشاره کرد: ویتامین E و سلنیوم: 76 درصد از ویتامین مورد نیاز بدن خود را می توانید با مصرف 28 گرم تخمه آفتابگردان تامین کنید در واقع ویتامین ایی نوعی آنتی اکسیدان می باشد و مانع از آسیب دیدن رادیکال های آزاد به بدن می شود و طبق اعلامی که مرکز پزشکی مریلند داده است این ویتامین می تواند خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش دهد

علاوه بر این به سلامت چشم هم کمک خواهد کرد 28 گرم تخمه آفتابگردان می تواند به ترتیب نیاز بدن مردان و زنان به سلنیوم را به میزان 24 درصد و 31 درصد تامین کند. چربی های خوب و پروتئین: 90 درصد چربی های موجود در تخمه آفتابگردان از چربی های سالم یا چربی های غیر اشباع می باشد

فروش ویژه تخمه آفتابگردان کله قوچی عمده

فروش ویژه تخمه آفتابگردان کله قوچی عمده با توجه به این که تخمه آفتابگردان خام دارای خواص و مواد مغذی فراوان در بافت خود می باشد به همین دلیل امروز جهت بهره گیری بدن از این املاح در رژیم غذایی بسیاری افراد گنجانده می گردد و از این رو تقاضا برای خرید تخمه آفتابگردان خام بسیار بالا است.

از این رو توزیع تخمه خام آفتابگردان توسط برندهای تولیدکننده به شیوه های متنوعی میسر گردیده است که از جمله روش‌های توزیع آن می‌توان به روش سنتی و اینترنتی اشاره کرد. معمولا توزیع تخمه آفتابگردان خام به صورت اینترنتی طرفداران بیشتری در میان مشتریان خواهد داشت چرا که با حذف واسطه ها محصول با قیمت مناسب تری به دست مشتریان خواهد رسید و در نتیجه به سود بیشتری نیز دست می یابند.

 

  • تبلیغات: 
    1. مغز تخمه کدو مشهد اصفهان تهران
    2. قیمت روز تخمه هندوانه
    3. خرید تخمه سقز / تولید کننده انواع آن به صورت بو داده
    4. فروشنده تخمه کدو مرمری اصفهان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.