تولید عمده تخمه افتابگردان نمکی قلمی

تخمه افتابگردان نمکی قلمی و مغز تخمه آفتابگردان به صورت عمده و مقدار بالا در داخل کشور توسط تولید کننده آن ارائه می شود و تولید تخمه آفتابگردان مذکور می‌تواند نیاز داخل به این محصول را به خوبی تأمین نماید و خریداران می توانند از هر نقطه کشور به هر میزان نیاز خود را به این تخمه با کیفیت از این تولید کننده تامین کنند، تولید عمده این تخمه توسط بهترین نوع تخمه آفتابگردان قلمی انجام می‌شود و به این ترتیب محصول نهایی نیز کیفیت بسیار خوب و صادراتی خواهد داشت.

تولید عمده تخمه افتابگردان نمکی قلمی

مراحل تهیه تخمه افتابگردان نمکی

مراحل تهیه تخمه افتابگردان نمکی

تخمه آفتابگردان نمکی و مغز تخمه آفتابگردان بسته بندی حاصل اضافه کردن نمک به تخمه آفتابگردان و شور کردن آن می باشد؛ برای تهیه تخمه باید مراحل متعددی انجام شود تا این محصول از کیفیت بالا برخوردار باشد؛ از جمله مراحل تهیه این محصول به طور خلاصه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. تخمه آفتابگردان باید کاملا بوجاری و از هر نوع ضایعات از قبیل گل و برگ های خشک آفتابگردان پاکسازی شود و هیچ نوع تخمه شکسته در آن وجود نداشته باشد همچنین باید دانه های شکسته آسیب دیده و خراب نیز از آن حذف شوند.
  2. تخمه ها باید در داخل محلول آب نمک قرار گیرد برای تهیه این محلول باید مقدار مشخصی نمک را در ظرف یا حوضچه بزرگی که درون آن آب قرار گرفته است ریخت و تخمه ها را در داخل آن فرو برد و بر اساس تجربه آن را مدت زمان مشخصی در ظرف نگه داشت تا نمک خوب به آنها جذب شود.
  3. در مرحله بعدی تخمه ها را باید از محلول آب نمک بیرون آورده و بر روی سطح پارچه پهن کنند تا خوب خشک شوند در این حالت دانه های ریز نمک پس از خشک شدن آنها بر روی تخمه دیده می‌شود.
  4. تخمه کاملا خشک شده اند و آماده قرار دادن در دستگاه برشته کردن یا تفت دادن هستند؛ در این دستگاه از درجه حرارت مشخصی استفاده می‌شود و تخمه ها با قرار گرفتن بر روی تسمه آن از مسیر این حرارت عبور می‌کنند تا کاملا خشک شوند و به این ترتیب خروجی این دستگاه تخمه آفتابگردان نمکی خواهد بود

میزان کالری تخمه افتابگردان نمکی

میزان کالری تخمه افتابگردان نمکی کالری یا انرژی نیرویی است که می تواند برای فعالیت روزانه لازم باشد و از متابولیسم برخی مواد مغذی از جمله چربی ها به دست می آید که مهمترین آنها روغن ها هستند و آنها میزان انرژی بالایی را از خود تولید می کنند به همین جهت است که تخمه آفتابگردان نمکی با دارا بودن چربی و روغن زیاد به میزان 50% دارای قدرت انرژی زایی و میزان کالری فراوانی است.

این کالری برای همه افراد در هر سن و جنسی می توان قابل دسترسی باشد و به این علت است که مصرف تخمه برای افراد می تواند سودمند باشد همین است به همین خاطر مصرف تخمه آفتابگردان نه تنها لذت بخش بوده و وجود نمک آن را خوش طعم تر می کند بلکه می تواند انرژی زیادی را نیز در اختیار بدن قرار دهد، از چربی موجود در این تخمه برای تهیه روغن آفتابگردان استفاده می شود که یکی از بهترین روغن های طبیعی در جهان به شمار می رود که خود می تواند میزان انرژی و کالری بسیار بالایی داشته باشد.

فروش انواع تخمه افتابگردان نمکی قلمی

فروش انواع تخمه افتابگردان نمکی قلمی انواع تخمه آفتابگردان نمکی قلمی توسط تولید کننده این محصول ارائه شود همچنین تولید کننده می تواند تخمه آفتابگردان لیمویی قلمی را نیز بنا به سفارشات خریداران تولید کند و هر دو را با قیمت مناسب در اختیار آنها قرار دهد، برای خرید تخمه آفتابگردان مذکور می‌توان از طریق سفارش اینترنتی اقدام کرد که یکی از بهترین روش های خرید محصولات به شمار می‌رود و این مسئله در مورد تخمه نیز صدق خواهد کرد زیرا خرید آن از هر مکان ممکن است و با سفارش اینترنتی کمترین هزینه را برای رفت و آمد پرداخت می کند به این معنی که با سفارش اینترنتی و عدم حضور فیزیکی در محل فروش می تواند که تخمه با قیمت بسیار ارزان تری به دست وی برسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.