خرید بهترین تخمه افتابگردان سفید لاری

خرید بهترین تخمه آفتابگردان سفید لاری به عنوان یکی از تخمه های ایرانی و بسیار با کیفیت توسط بسیاری از واحدهای تولیدی آجیل انجام می شود. شهر لار به عنوان یکی از شهرستان های کوچک استان فارس حجم بسیار زیادی از تخمه های سفید لاری را کشت می کند. در ادامه در مورد خصوصیات و ویژگی‌های ظاهری و کیفی این محصول توضیحات بیشتری را برای شما ارائه داده ایم شما می توانید با بهره گیری از این توضیحات خرید بهتر و عالی تری را انجام بدهید.

خرید بهترین تخمه افتابگردان سفید لاری

معیار انتخاب تخمه افتابگردان سفید لاری

معیار انتخاب تخمه افتابگردان سفید لاری اگر شما نیز به عنوان یکی از مشتری های خرید تخمه آفتابگردان ایرانی هستید می بایست حتما معیارها و نکات استاندارد و حیاتی را برای خرید این تخم مد نظر داشته باشید در اینجا ما سعی کرده ایم به نکات و موارد بسیار مهمی که می بایست در هنگام خرید این محصول مد نظر داشته باشید اشاره کنیم؛

 1. در هنگام خرید این محصول حتما دقت داشته باشید که محصول مورد نظر شما تازگی کافی را داشته باشد اگر که شما یک محصول کهنه را خریداری نمایید قطعاً از هر ۱۰ دانه تخم حداقل ۵ دانه از آن تلخ خواهد بود.
 2. معیار و نکته قابل توجه دیگر برای خرید این محصول کیفیت طعم آن می‌باشد که این نکته نیز به تازگی محصول برمی‌گردد اگر شما محصول تازه را خریداری نکنید قطعاً هنگام بو دادن و برشته کردن آن کیفیت و طعم بسیار بدی را شاهد خواهید بود.
 3. همچنین هنگام خرید تخمه آفتابگردان سفید لاری به مغز آن نیز توجه نمایید برخی اوقات به دلیل شرایط بد آب و هوایی یا حتی به دلیل آبیاری های غیر استاندارد مغز تخمه حالت پوک پیدا می‌کند حتماً هنگام خرید به این نکته دقت داشته باشید تا تخمه های بی کیفیت و پوک را به جای تخم های عالی خریداری نمایید.
 4. برخی از تخم های ارائه شده به بازار فروش دارای مغز لاغری هستند لاغر بودن مغز تخمه به دلیل کمبود آب آن در حین رشد این محصول می باشد اگر شما با لاغر بودن مغز تخمه به هنگام خرید روبرو شدید قطعاً از خرید آن صرف نظر نمایید.

بهترین نوع تخمه افتابگردان سفید

بهترین نوع تخمه افتابگردان سفید بهترین نوع تخمه های آفتابگردان سفید آن دسته از تخم‌های می باشند که به صورت کاملاً یکدست و بوجاری شده به بازار فروش ارائه می شوند. تخمه های سفید کشت شده در شهر لار به صورت کشیده و همچنین مغز بسیار عالی و پری می باشند.

در هنگام خرید تخم حتماً حداقل ۱۰ الی ۲۰ دانه از آن را به عنوان تست بخورید. اگر محصول مورد نظر شما که قصد خرید آن را دارید کیفیت کافی و لازم را داشته باشد هیچ گونه تلخی و یا پوکی در این ۱۰ تا ۲۰ دانه را نخواهد داشت.

اغلب تخم هایی که در بازار فروش موجود می باشند از نوع تخمه آفتابگردان برشته می باشد بنابراین اگر شما قصد خرید و بو دادن تخمه را دارید حتماً نسبت به تازه بودن آن اطمینان کافی حاصل نمایید زیرا اگر تخمه موردنظر شما تازگی کافی را نداشته باشد طی پروسه بو دادن یا می سوزد و یا حتماً تلخ میشود.

بهترین نوع تخمه های آفتابگردان سفید آن دسته از تخم‌های می باشند که دارای مغز تپل و پر می باشند اگر که مغز تخمه موردنظر شما لاغر باشد حتماً شما را متوحه ضررهای بسیار زیادی می‌کند زیرا حجم بسیاری از این تخمه را پوست آن تشکیل خواهد داد و شما بیشترین قیمت پرداخت شده تان بابت پوست تخمه هدر خواهد رفت.

فروش انواع تخمه افتابگردان سفید لاری

فروش انواع تخمه افتابگردان سفید لاری ما به عنوان یکی از واحدهای معتبر در زمینه فروش تخمه آفتابگردان اقدام به توزیع انواع تخمه های بسیار باکیفیت ایرانی همچون تخمه لار نموده ایم این تخم به دلیل طعم و مزه بسیار عالی که دارد جایگاه بسیار ویژه ای در بازار فروش پیدا کرده است.

همچنین بهتر است بدانید قیمت تخمه های ایرانی نسبت به تخمه های وارداتی چینی بسیار کمتر بوده و به همین دلیل برای مشتری و خریدار مقرون به صرفه می باشد. لذا شما می توانید به صورت اینترنتی و غیرحضوری خرید خود را انجام دهید و بدون صرف زمان و هزینه اضافی با اطمینان خاطر بالا تخمه های مورد نظر خود را در حجم های دلخواه خودتان خریداری نمایید.

 

 • تبلیغات: 
  1. خرید و فروش تخمه ژاپنی ( جابونی )
  2. پخش عمده انواع مغز تخمه آفتابگردان سقز / فروش عمده آن در تهران
  3. شرکت پخش تخمه مغز شده
  4. فروش تخمه آفتابگردان کیلویی ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.