خرید جدیدترین تخمه افتابگردان خام مرغوب

خرید جدیدترین تخمه آفتابگردان خام مرغوب توسط واحدهای تولیدی و انواع تولیدی هایی که در صنعت پخت آجیل فعال می باشند انجام می‌گیرد. قیمت تخمه آفتابگردان با توجه به نوع آن متغیر می باشد اغلب تخم هایی که به صورت وارداتی از کشور چین به کشور ما وارد می شوند دارای قیمت های به مراتب بیشتر از تخمه های تولید داخل هستند همچنین تخمه ها از لحاظ کیفیت نیز بسیار بالاتر و برتر نسبت به محصولات تولید داخل هستند.

خرید جدیدترین تخمه افتابگردان خام مرغوب

اطلاعاتی درباره تخمه افتابگردان خام مرغوب

اطلاعاتی درباره تخمه افتابگردان خام مرغوبتخمه های آفتابگردان خام در بازار فروش در انواع و اقسام متفاوتی موجود می باشد این تخم ها هم از لحاظ ظاهر و هم از لحاظ درجات کیفی با یکدیگر متفاوت هستند در اینجا سعی کرده ایم اطلاعات مفیدی درباره تخمه های خام مرغوب برای شما عرضه نماییم تا با اطلاعات کافی نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

 1. در درجه اول ویژگی قابل ذکر برای تخمه های مرغوب مقدار و حجم مغز تخمه می باشد. نوع مرغوب و درجه یک این محصول می بایست دارای مغز های پرحجم و به اصطلاح تو پر باشد مغز های لاغر موجود در تخمه های آفتابگردان باعث بی کیفیت شدن و درجه پایین شدن آن می‌شوند.
 2. از دیگر نکاتی که میشود در مورد تخمه های درجه یک ذکر کرد طعم و مزه آن است در واقع تخمه های تازه می بایست دارای طعم و مزه دلپذیر باشند. اگر که طعم تلخ در تخمه های خام وجود داشته باشد نشانگر کهنه بودن و یا معیوب بودن بار مورد نظر می باشد.
 3. همچنین نکته قابل ذکر دیگر را می‌توان به یک دست بودن یا به اصطلاح سورتینگ بودن تخمه نسبت داد اگر که تخمه های خام خریداری شده به صورت یکدست و هم اندازه باشند در هنگام بو دادن نیز به صورت یک دست و عالی بو و یا به اصطلاح تفت داده می شوند.

انواع مختلف تخمه افتابگردان خام

انواع مختلف تخمه افتابگردان خام عرضه تخمه آفتابگردان خام در بازار فروش در انواع مختلف انجام می شود و همانطور که گفته شد برخی از این تخمه ها حاصل تولیدات داخلی و برخی دیگر از نوع وارداتی می باشند. در اینجا سعی کرده ایم انواع تخمه های تولید داخل را با نوع وارداتی که اغلب از کشور چین وارد می شود مقایسه کنیم.

 1. تخمه های ایرانی در برابر تخمه های چینی دارای طعم و مزه بسیار عالی تری هستند. اما از آنجایی که کشور ما جزو کشورهای خشک می‌باشد و تخمه آفتابگردان برای پرمغز شدن و درشت شدن نیاز به آب زیادی دارد اغلب تولیدات داخلی دارای سایز کوچک و یا مغز کمتری هستند.
 2. علاوه بر این و ضرر هایی که برای کاشت تخمه های چینی مورد استفاده قرار می گیرند اغلب اصلاح شده هستند اما بذر های داخلی از نوع ساده و معمولی می باشند به همین دلیل نیز کیفیت و کمیت باروری این محصول در داخل نسبت به محصول خارجی کمتر است.
 3. از انواع خام تخمه های داخلی می توان به تخمه های کشت شهرهای شمالی کشور همچون گلستان، خوی، تبریز لار و لرستان اشاره کرد.
 4. هر یک از این شهرها تخمه های خاص خود را دارد و ظاهر آنها و همچنین کیفیت مغز و طعم و مزه آن ها نسبت به شهر تولید شده می تواند متفاوت باشد.

فروش انواع تخمه افتابگردان خام مرغوب

فروش انواع تخمه افتابگردان خام مرغوب درکشورما فروش انواع تخمه آفتابگردان خام و همچنین تخمه آفتابگردان نمکی به صورت عمده و گسترده ای در بسیاری از مراکز مربوطه انجام می‌شود اما بهتر است بدانید که تخمه های مرغوب و عالی را می بایست از مراکز معتبر آن خریداری نمود زیرا اگر شما در این زمینه تخصص و تجربه کافی نداشته باشید امکان خرید جنس درجه دو و نامرغوب توسط شما بسیار افزایش خواهد یافت.

ما به عنوان یکی از مراکز فروش معتبر که در این زمینه در حال فعالیت هستیم اقدام به توزیع انواع بسیار با کیفیت و عالی این محصول به صورت مستقیم و غیرحضوری نموده ایم لذا شما می توانید محصولات مورد نظر خود را به صورت عمده و بدون دخالت دست واسطه ها با قیمتی بسیار عالی و درجه کیفی مناسب و عالی از وب سایت فروشگاهی ما خریداری نمایید.

 

 • تبلیغات: 
  1. مغز تخمه کدو خام حلوایی تنبل
  2. خرید آنلاین تخمه هندوانه خام کلاله
  3. خرید عمده مغز تخمه نمکی فله ای
  4. شرکت پخش تخمه هندوانه عمده اصفهان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.