صادرات انواع تخمه افتابگردان لاری فله

تخمه آفتابگردان یک نمونه از آجیل و تنقلات بسیار محبوب و دوست داشتنی در کشور ما می باشد، که به خوبی می تواند اوقات بیکاری و فراقت افراد را پر نماید و تا ساعت ها آن ها را سرگرم خود سازد.

صادرات انواع تخمه افتابگردان لاری فله ای توسط شرکت های بزرگ تجاری در بسیاری از کشور های دنیا انجام می شود و این محصول در حجم زیادی در این مناطق خرید و فروش می گردد.

صادرات انواع تخمه افتابگردان لاری فله

معرفی انواع تخمه افتابگردان لاری

معرفی انواع تخمه افتابگردان لاری همانطور که می دانید تخمه آفتابگردان از طریق گل های آفتابگردان حاصل می شود و یک محصول گیاهی می باشد که ارزش تغذیه ای فراوانی دارد و این محصول دارای انواع و اقسام گوناگونی می باشد، که برخی از آن ها در ادامه این مطلب خدمت شما معرفی خواهند شد:

  • تخمه آفتابگردان سفید لاری: این محصول دارای پوست سفید یا کرمی رنگ است و آن را به عنوان تخمه آفتابگردان رژیمی هم می شناسند، چون میزان چربی موجود در داخل آن نسبتا کمتر از سایر نمونه ها می باشد.
  • تخمه آفتابگردان سیاه: این نوع از تخمه ها دارای پوسته ای سیاه رنگ و براق هستند و محبوبیت خیلی زیادی هم در بین مصرف کننده ها دارند، چربی آن ها زیاد است و اغلب با استفاده از نمک مزه دار می شوند.
  • تخمه آفتابگردان راه راه یا گور خری: رنگ پوسته این نوع تخمه ها سیاه رنگ است و در آن خطوط سفید رنگی هم دیده می شود، به همین دلیل هم به این نام در بین مصرف کننده ها مشهور می باشد.
  • تمه آفتابگردان روغنی: این محصول دارای دانه های نسبتا کوچکی است، اما به دلیل طعم خیلی خوب و پرمغز بودن پوسته هایش در بین مردم بسیار پرطرفدار است و جزء همیشگی آجیل و تنقلات شب های زمستان می باشد.

مدل های جدید تخمه افتابگردان

مدل های جدید تخمه افتابگردان کارگاه ها و کارخانه های فعال در زمینه تولید تخمه افتابگردان و آجیل، انواع و اقسام این محصولات را با طعم و مزه های جدیدی تولید نموده و به صورت فله ای یا بسته بندی شده در بازار های مصرف سطح کشور ما توزیع می نمایند، تا به دست تمام مصرف کننده ها برسانند.

برخی از طعم های جدید تخمه آفتابگردان شامل موارد زیر هستند:

  • تخمه آفتابگردان لیمویی: این تخمه ها را با استفاده از آبلیموی تازه و طبیعی مزه دار می کنند و عطر خوب لیموی ترش به همراه طعم دلچسب آن موجب لذیذ تر شدن و در عین حال ترد شدن این تخمه ها می شود.
  • تخمه آفتابگردان سرکه ای: برای طعم دار کردن این محصول از سرکه سفید و نمک استفاده می شود و مزه آن شبیه به چیپس سرکه ای است، به همین دلیل هم بسیار محبوب و دوست داشتنی می باشد.
  • تخمه آفتابگردان تند فلفلی: این محصول با استفاده از فلفل قرمز و سس تند مزه دار می شود و طعم آن بسیار تند و تیز می باشد و مصرف آن در هوای سرد زمستان به افراد توصیه می شود، چون موجب گرم شدن آن ها شده و انرژی بدنیشان را بالا می برد.

فروش انواع تخمه افتابگردان لاری فله

فروش انواع تخمه افتابگردان لاری فله شرکت های فعال در زمینه عرضه تخمه افتابگردان لاری این محصول را در حجم انبوهی خریداری می کنند، سپس در شعب مختلف خود در سطح کشور ما توزیع نموده و به صورت فله ای و کیلویی به دست مصرف کننده ها می رسانند.

این شرکت ها برای فروش راحت تر و سریع تر تخمه افتابگردان کیلویی در سطح کشور ما روش های مختلفی را مورد استفاده قرار می دهند، که یکی از آن ها استفاده از درگاه های خرید و فروش آنلاین می باشد.

ما نیز در این مجموعه برای خدمت رسانی به شما همراهان گرامی در عرصه فروش انواع این محصولات گام نهاده ایم و آن ها را از طریق این وب سایت عرضه می کنیم و آماده دریافت کردن سفارش خرید شما از همه جای این کشور هستیم و محصول را با پست پیشتاز برای شما ارسال می نماییم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.