صادرات جدیدترین تخمه آفتابگردان لیمویی

تخمه آفتابگردان یکی از بهترین خشکبار به حساب می آید که انواع مختلفی از جمله: کله قوچی، دور سفید، شمشیری و غیره دارد تخمه آفتابگردان یکی از اقلام صادراتی می باشد که با طعم های متفاوتی از جمله: لیموی، نمکی، فلفلی و غیره ارائه داده می شود، این فرآورده انرژی زا بوده و برای زنان باردار، کودکان و نوجوانان و برای ورزشکاران بسیار مفید است. صادرات جدیدترین تخمه آفتابگردان لیمویی به کشورهای مختلفی از جمله: عراق، ترکیه و کشور های همجوار ایران امکانپذیر است.

صادرات جدیدترین تخمه آفتابگردان لیمویی

اطلاعات بیشتر درباره تخمه آفتابگردان

اطلاعات بیشتر درباره تخمه آفتابگردان همانطور که می دانید تخمه آفتابگردان یکی از خوراکی های مفرح و شادی آور برای اکثر افراد می باشد که به روش‌های مختلفی آن را مورد استفاده قرار می دهند بیشترین استفاده از تخمه آفتابگردان در آجیل نیز می باشد که با طعم های لیمویی و نمکی عرضه می شود تخمه افتابگردان در آخرین روز های خرداد ماه کاشته می شود و به مدت ۳ ماه به نگهداری و آبیاری نیازمند می باشد

پس از اینکه تخمه افتابگردان کمی بزرگ شد آن را به صورت دانه ای می کنند تا رشد بهتری داشته باشد پس از این کار تخمه آفتابگردان بزرگ می شود و در کنار سر بزرگ سر های کوچک زیادی نیز اطراف آن را فرا می گیرد که بیشتر افراد به روش‌های مختلفی این سر های کوچک را از سر های بزرگ جدا گرده تا سر بزرگ کامل رشد کند و تخمه های آن دارای مغز پری باشند.

سپس در ماه مهر و یا اواخر ماه شهریور شروع به برداشت تخمه افتابگردان می کنند اکثر افراد آن را به صورت دستگاهی از سر جدا می نمایند و عده ای با دست این کار را انجام می دهند و در طعم های مختلفی آن را به بازار ارائه می دهند برخی از تخمه آفتابگردان به خاطر روغنی بودن برای روغن گیری نیز فرستاده می شوند

خواص انواع تخمه آفتابگردان لیمویی

خواص انواع تخمه آفتابگردان لیمویی تخمه آفتابگردان یکی از خوراکی های باشد که طبع گرم و خشک دارد و همین امر خواص آن را بسیار زیاد می کند اکثر افراد دوست دارند تخمه آفتابگردان طعم دار را مصرف کنند ما بین افراد پیشنهاد می کنیم از تخمه آفتابگردان لیمویی استفاده کنند تا علاوه بر طعم و مزه دلنشینی که دریافت می‌کنند خواص زیاد آن را نیز به دست آورند. خواص انواع تخمه آفتابگردان لیمویی به شرح زیر می باشد.

  • یکی از مهمترین خواص تخمه آفتابگردان داشتن اسید چرب غیر اشباع می باشد که برای سلامتی مغز، قلب، خون و همچنین برای بسیاری از قسمت های بدن بسیار مفید و مغذی می باشد و موضوع به تندرستی و سلامتی افراد نیز می گردد.
  • از دیگر خواص انواع تخمه آفتابگردان می توان به انرژی زیاد آن اشاره نمود در ۱۰۰ گرم تخمه آفتابگردان ۵۰۸ کالری انرژی نهفته است که موجب بهبود سردرد و میگرن نیز می گردد و بیشتر افراد از کرختی و بی حالی نجات پیدا می‌کنند.
  • تخمه آفتابگردان برای مردان نیز بسیار کارساز است و پروستات جلوگیری می‌کند و موجب صحت و سلامتی بیشتر مردان در سن چهل سالگی به بعد می شود.
  • سرشار از ویتامین های مختلف از جمله ویتامین e است برای زیبایی و زمان سازی پوست صورت بسیار مفید می باشد و از اشعه ماورا بنفش جلوگیری می کند و همین امر موجب می شود از چین و چروک نیز پیشگیری کند

فروش انواع تخمه آفتابگردان لیمویی

فروش انواع تخمه آفتابگردان لیمویی صادرات تخمه آفتابگردان به کشورهای مختلفی امکان پذیر می باشد فروش تخمه افتابگردان لیمویی به روش های مختلف صورت می پذیرد. تخمه آفتابگردان انواع مختلفی دارد که هر کدام برای مصارف متعددی به کار برده می‌شود و به خاطر خریداران بسیار زیادی دارد که بازاریان و مراکز فروش جوابگوی آن نیستند، فروش تخمه آفتابگردان کیلویی از طریق اینترنت نیز امکان پذیر می باشد خریداران زیادی هستند که می توانند از طریق همین سایت اقدام کنند و بعد از بررسی کیفی و قیمتی انواع تخمه آفتابگردان با دیگر سایت ها نسبت به خرید آن اقدام نمایند و از آنجا که به صورت عمده و کیلویی به فروش می رسد قیمت بسیار باورنکردنی دارد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.