عمده فروشی تخمه افتابگردان قلمی درشت

تخمه آفتابگردان قلمی درشت را می توان گفت که از طریق کشاورزان یا افرادی که کاشت تخمه را به عهده دارند صورت می‌گیرد. آنها با فروش کلی تخمه و به صورت مستقیم و بدون واسطه آنها را به بازار می برند و در آنجا از طریق مغازه هایی که فروش انواع خشکبار را به عهده دارند به صورت فله ای یا کیلویی به فروش می‌رسد. تخمه ها انواع گوناگون دارند و قیمتشان نسبت به کیفیت و اندازه آنها متفاوت می باشد.

 

عمده فروشی تخمه افتابگردان قلمی درشت

باکیفیت ترین تخمه افتابگردان قلمی درشت

لازم به ذکر است تخمه ‌ها از لحاظ کیفیت، ریزی و درشتی و همچنین طعمشان با یکدیگر فرق می کنند اگر می‌خواهید یک تخمه با کیفیت را خریداری نمایید باید آن را به طور مستقیم از خود فردی که کاشت تخمه را انجام می دهد بخرید که از مرغوبیت و تازه بودن تخمه آگاه باشید.

تخمه افتابگردان درشت زمانی از کیفیت بالا برخوردار است که دارای مغز پر باشد. بسیاری از تخمه ها نسبت به اندازه آنها مغزشان پر نیست. تخمه ای که از بازار به صورت فله یا کیلویی خریداری می کنید باید دقت کنید که در داخل آنها تخمه های پوچ یا ضایعاتی مانند سنگ ریزه و چوبک نداشته باشد.

اگر تخمه بو داده باشد حتماً باید آن را امتحان کنید که تاریخ گذشته و مانده نباشد بعضی از تخمه ها دارای پوسته های زبر و خشک هستند مانند تخمه سفید که خوردن آنها گاهی اوقات باعث می شود که در گلو گیر کند اما تخمه های روغنی نسبت به اینکه ریز هستند دارای مغز بسیار پر و خوشمزه هستند. همچنین از میان تخمه های آفتابگردان تخمه هایی که دارای خط سفید هستند مغز آنها نسبت به تخمه های دیگر هم بزرگ تر و هم پر می باشد.

باکیفیت ترین تخمه افتابگردان قلمی درشت

تخمه افتابگردان برای درمان پوست خشک

آیا تاکنون به خواص تخمه آفتابگردان پی برده اید؟ تخمه جز آن دسته از خشکبار ها و مغزیجات می باشد که خوردن آن در طی روز به عنوان سرگرمی همچنین به عنوان یک وعده غذایی بسیار مفید و مغذی محسوب می‌شود.

خوردن تخمه آفتابگردان نظیر تخمه آفتابگردان قرمز همانند خوردن سایر مغزیجات از جمله پسته، گردو، بادام زمینی بسیار مفید می باشد تخمه‌ آفتابگردان دارای موادمعدنی از جمله کلسیم، فسفر، آهن، منیزیم می باشد و همچنین سرشار از پروتئین است. از آنجا که تخمه آفتابگردان دارای فیبر بسیار زیاد می باشد، خوردن آن باعث لاغری می شود زیرا با خوردن یک مشت تخمه احساس سیری کرده و اشتها به غذا خوردن ندارد.

 

 همچنین ازخواص های تخمه آفتابگردان می‌توان برای تقویت حافظه و جلوگیری از آن استفاده کرد. باعث شفافیت پوست و همچنین مانع از پیری پوست می شود. همچنین باعث جلوگیری از افسردگی و ناراحتی های اعصاب می شود.

 

برای کم خونی بسیار مفید است، هر چند تخمه آفتابگردان دارای چربی بسیار زیادی می باشد اما چربی آن چربی سالم است همچنین به کلسترول خون کمک می‌کند و خوردن بیش از حد تخمه باعث اذیت دستگاه گوارشی و معده می شود خوردن تخمه برای رفع یبوست مفید می باشد.

 

می‌توان از تخمه به عنوان تنقلات با مغزیجات دیگر مخلوط کرده و به بچه ها داد که خوردن آنها برای رشد کودکان بسیار مفید می باشد، می‌توان تخمه آفتابگردان را هم به صورت خام و هم به صورت بوداده مصرف کرد اما با برشته کردن تخمه مزه خیلی خوبی تخمه می گیرد.

 

تخمه افتابگردان برای درمان پوست خشک

قیمت انواع تخمه افتابگردان قلمی درشت فله

باید متذکر شد که قیمت تخمه افتابگردان نظیر تخمه آفتابگردان کله قوچی نسبت به خواص آن بسیار زیاد نمی باشد اگر می خواهید که تخمه آفتابگردان قیمت مناسب و به صرفه تری برای شما داشته باشد می توانید آن را به صورت مستقیم بدون واسطه از خود فردی که کاشت‌ انواع تخمه را انجام می دهد خریداری نمایید.

قیمت انواع تخمه افتابگردان قلمی درشت فله

تخمه افتابگردان فله به صرفه تر می باشد زیرا در آن هیچ هزینه‌ای برای بسته بندی صورت نگرفته است و قیمت تخمه ها نسبت به نوع تخمه و کیفیت آنها با هم فرق می کند.

  • تبلیغات: 
    1. مغز تخمه کدو تازه درجه یک خوشمزه
    2. بازار مغز تخمه آفتابگردان در تهران
    3. بازار فروش تخمه سقزی / خریدار عمده آن در شیراز
    4. فروش تخمه آفتابگردان کله قوچی درجه یک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.