فروشگاه عرضه تخمه آفتابگردان کله قوچی کیلویی

فروش ارزان تخمه آفتابگردان کله قوچی کیلویی باعث شده است که افراد زیادی از این نوع تخمه آفتابگردان خریداری می کنند زیرا طعم ان عالی است البته گفتن این نکته حائز اهمیت است که وقتی قیمت تخمه مناسب باشد خریداران بسیار زیادی به سمت آن جذب خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طبع تخمه آفتابگردان و ارائه تخمه آفتابگردان با ما همراه باشید.

فروشگاه عرضه تخمه آفتابگردان کله قوچی کیلویی

طبع تخمه آفتابگردان چیست؟

طبع تخمه آفتابگردان چیست؟ تولید کننده تخمه آفتابگردان کله قوچی امروز با دقت بسیار زیادی مشغول به فعالیت و کار می باشد و بهترین نوع تخم آفتابگردان کله قوچی را به بازار عرضه و وارد کرده و طرفداران بسیار زیادی نیز دارد دلیل اینکه این نوع تخمه بسیار زیاد مورد پسند افراد واقع شده است طعم بی نظیر آن می‌باشد.تولید تخمه کله‌قوچی این روزها با قدرت در حال انجام می باشد و افرادی که در این شرکت‌ها مشغول به فعالیت و کار می باشند از شغل خود رضایت بسیار زیادی داشته و شرایط کاری خود را بسیار خوب می پندارند. خواص تخمه آفتابگردن بسیار زیاد است.

زمان کاشت تخمه آفتابگردان در شمال کشور در فصل بهار افراد زیادی در شمال کشور از این طریق درآمد بسیار خوبی دارند تخمه آفتابگردان طرفداران بسیار زیادی دارد زیرا تمام بی‌نظیر بوده است افراد زیادی برای شب نشین ها از این محصول استفاده می کنند خواص تخم بسیار زیاد است که بیشتر پزشکان طب سنتی توصیه می کنند که حداقل در ۱۰ الی ۲۰ عدد تخمه آفتابگردان را مورد استفاده قرار دهید تا بسیاری از بیماری‌های خود را بهبودی ببخشید.

زمان کاشت تخمه آفتابگردان در شهرهای مختلف متفاوت است ولی در شمال کشور بیشتر در فصل بهار انجام می‌شود زیرا آبدهی در این فصل بسیار راحت تر است و بارندگی بسیار زیاد است که و باعث رشد تخمه آفتابگردان می شود و باعث می شود که تمام بی نظیر باشد خاص این محصول بسیار زیاد است که بسیاری از بیماران از این محصول استفاده می‌کنند و به بیماریهای خود درمان قطعی میدهند.

البته قابل ذکر است که باید در مصرف تخمه آفتابگردان دقت بسیار زیادی داشته باشید زیرا تخمه‌افتابگردان چربی خاصی دارد که برای افرادی که پوست آنها چرب می باشد خیلی مناسب نیست و باعث جوش زدن صورت آنها می شود شما می توانید قبل از خرید حتما با مشاوران ما در تماس باشید تا خرید خود را بدون مشکل انجام دهید.

شمال کشور ما مقدار بسیار زیادی تخمه کاشته می شود و افراد زیادی آن را به صورت عمده برای زمستان خود خریداری می‌کنند و شما می توانید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجع کنید و اطلاعات کاملی در مورد آن بیابید. در ادامه راجع به مشخصات تخمه کله قوچی بیشتر توضیح داده می شود.

شرایط نگهداری تخمه آفتابگردان

شرایط نگهداری تخمه آفتابگردان خوی با داشتن آب و هوای مناسب و زمین های حاصلخیز و مستعد یکی از قطب های تولید تخمه آفتابگردان در کشور می باشد.در این خطه بخاطر شرایط فوق الذکر محصول تولید شده از کیفیت خوبی برخوردار است ولی مثل بسیاری از کالا ها که کیفیت ها متفاوت هست ین محصول نیز دارای کیفیت های گوناگونی می باشد.

متاسفانه بسیاری از افراد به صرف اینکه تخمه آفتابگردان، تولید خوی باشد اکتفا کرده و خرید می کنند، غافل از اینکه جنس خریداری شده به چه شکل و کیفیتی هست. در خصوص خرید تخمه آفتابگردان شمشیری باید به نوع تخمه از لحاظ میزان پوچ داشتن، خرابی، میزان مغز تخمه به نسبت خود تخمه و اینکه آیا تخمه مذکور رنگ شده است یا نه؟ دقت فراوانی صورت گیرد تا پس از بررسی موارد گفته شده بتوان تصمیم درستی اتخاذ کرد.

مشخصات تخمه آفتابگردان کله قوچی

مشخصات تخمه آفتابگردان کله قوچی شهرستان خوی یک از تخمه های پر مغز و خوش طعم این شهرستان بوده که به لحاظ کیفی بسیار بالاتر از تخمه آفتابگردان خارجی ، تخمه کانادایی و تخمه رژیمی است که بصورت خام و شورشده و بوداده در مدلهای ساده نمکی ، تخمه گلپری و تخمه لیمویی به سراسر کشور ارسال میگردد.

تخمه آفتابگردان دورسفید کله قوچی درجه سه چه در حالت تخمه خام و چه در حالت شور طعمی بسیار فوقالعاده دارد. قیمت عمده تخمه دور سفید بسیار مناسبتر از نوع خارجی است. فروش تخمه دور سفید به سراسر کشور بصورت خام و بوداده با بهترین کیفیت و با تضمین ارگانیک و کاملا طبیعی بودن و اینکه قیمت تخمه دورسفید عمده بسیار مناسب و اینکه تمامی محصولات ما محصول کشت اراضی کشاورزی شهرستان خوی میباشد.

تخمه دورسفید خوی شبیه ترین تخمه به تخمه آفتابگردان خارجی ، تخمه کانادایی و تخمه رژیمی است و این باعث شده بیشتر پخشکننده های تخمه آفتابگردان از این تخمه نیز برای پخش و فروش استفاده کنند.

مامی محصولات ما کشت اراضی کشاورزی شهرستان خوی بوده و توسط کشاورزان عزیز و زحمت کش این خطه و بوم تولید و اصلا تخمه تراریخته نبوده و بلکه کاملا ارگانیک و طبیعی است و توسط گروه تخمه خوی مستقیم از کشاورز خرید و فراوری و در بسته بندی بهداشتی عرضه میشود. قیمت هر کیلوگرم تخمه آفتابگردان خام و بوداده بصورت عمده با خرید از مبداء بسیار مناسب است.

ارائه تخمه آفتابگردان کله قوچی کیلویی

ارائه تخمه آفتابگردان کله قوچی کیلویی روش کاشت بذر تخمه آفتابگردان کله قوچی دورنگ : ابتدا بذرها را به مدت ۲۴ ساعت درون آب ولرم خیس کنید. در این مدت دو مرتبه آب را تعویض کنید تا آب و بذرها گندیده نشوند. سپس اگر خزه در دسترس شما هست بذرها را لای خزه مرطوب بزارید یا اگر خزه ندارید میتونید لای دستمال کاغذی خیس یا پارچه خیس بگذارید و در مکانی با دمای بین ۲۰ تا ۲۸ درجه بزارید تا جوانه بزنند. وقتی تخم ها جوانه زندند بلافاصله آنها را در زمین اصلی در عمق یک سانتی با فاصله مناسب به صورت خوابیده بکارید و خوب آبیاری کنید و نگذارید سطح خاک خشک شود تا گیاه شما به اندازه ۱۵ سانت برسد.

(لازم به ذکر هست که بعداز خیس کردن بذرها یعنی قبل از جوانه زدن هم میتوانید بذرها را مستقیم درون خاک بکارید اما دلیل اینکه گفته میشود اول کمی جوانه بزند و بعد بکارید به این دلیل است که مطمئن شوید بذرهایی را میکارید که جوانه زده اندو سالم هستند چون ممکن است برخی بذرها پوچ باشن و جوانه نزنن .) وقتی کمی بزرگتر شدند یعنی به حدود ۱۵ سانت رسیدند نیازش به آب کمتر میشه ولی بازم سعی کنید که آبیاری منظم صورت بگیرد و توجه هم داشته باشید آب زیاد باعث پوشیده شدن ریشه و ساقه بالای ریشه میشود.

آبیاری باید زمانی صورت بگیرد که بین دو آبیاری سطح خاک کمی خشک شود تا ریشه نفس بکشد. در موقع آبیاری هم توجه کنید که خیلی آب را با فشار نریزید و آبیاری خیلی آرام صورت بگیرد. زمینی که این بذر را داخل آن میکارید را حتما چند روز قبل شخم بزنید تا خاک خوب هوادهی بشود و مقداری ماسه و کود دامی کاملا پوسیده و خشک با خاک مخلوط کنید. منصوری گل یکی از متنوع ترین فروشگاه های اینترنتی در زمینه گل و گیاه میباشد.

شما میتوانید به راحتی در هر کجای ایران که باشید نسبت به تهیه محصولات مورد نظر خود شامل خرید انواع بذر گل و گیاه / پیاز گل / بذر کاکتوس / بذر درخت و درختچه / خاک و کود / تجهیزات باغبانی و خیلی از محصولات مرتبط با گل و گیاه اقدام کرده یا شرایط نگهداری تخمه را یاد بگیرید و سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرید.کیفیت ،شعار ماست و تمام سعی این مجموعه این است که بهترین ها و باکیفیت ترین ها را در اختیار شما قرار بدهیم.تمام بسته بندی های کوچک مصارف خانگی گل و گیاه منصوری از کیفیت بسیار خوبی برخوردارد است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.