قیمت انواع تخمه افتابگردان برشته دورسفید

قیمت انواع تخمه افتابگردان برشته دورسفید به کیفیت آن نوع پخت سایز و اندازه آن بستگی دارد و همچنین توجه فرمایید که انواع تخمه آفتابگردان خارجی از قیمت بالاتری نسبت به تخمه های آفتابگردان دور سفید ایرانی دارد شما می توانید انواع تخمه آفتابگردان بوداده و برشته را با قیمتی بسیار مناسب شب و با کیفیت بالا و طعم تازه آن با خیال راحت و آسوده از ما خریداری کنید و همچنین با توجه به سلیقه و ذائقه خود از انواع و اقسام تخمها با طعم های مختلف خریداری کنید

قیمت انواع تخمه افتابگردان برشته دورسفید

خصوصیات انواع تخمه افتابگردان برشته دورسفید

خصوصیات انواع تخمه افتابگردان برشته دورسفید نوع خام این محصول از کیفیت بالایی برخوردار هستند. همچنین این محصول به صورت سورت شده و بوجار شده و در سایزهای مختلف در بسته بندی های ۲۰ کیلویی وارد کشور می شوند.

از ویژگی‌های این تخمه آفتابگردان صادراتی کیفیت بالای مغز، طعم عالی محصول، یکدست بودن آن و نداشتن هیچگونه پوچی در محصول نسبت به انواع و اقسام تخم های ایرانی را می توان ذکر کرد. امروزه بیشتر ایرانی ها مشتری انواع تخمه های آفتابگردان خارجی بوده و استقبال بی نظیری نسبت به تخمه های ایرانی از این محصول شده است.

از دیگر مشخصات و ویژگی های موثر بر کیفیت تخمه آفتابگردان دور سفید تازگی محصول و همچنین تاریخ تولید و و انقضای درج شده بر روی محصول می باشد. شما میتوانید با خیال راحت اقدام به خرید این محصول با کیفیت و خوشمزه در نوع تازه آن نموده و از خواص مفید آن بهره مند گردید.

تخمه آفتابگردان برشته جزو بسیار محبوب تخم های آفتابگردان موجود در بازار و جزو محبوب تخمه آجیلی می‌باشد. پخش تخمه آفتابگردان علاوه بر مصارف انسانی و مصرف به عنوان آجیل برای تغذیه انواع پرندگان خانگی همچون طوطی و کاسکو نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

میزان محبوبیت تخمه افتابگردان برشته

میزان محبوبیت تخمه افتابگردان برشته اگر شما نیز جزو علاقه‌مندان خرید تخمه آفتابگردان شور می باشید می بایست حتما نسبت به نوع با کیفیت و عالی این محصول که در شرایط استاندارد و بهداشتی تولید شده است اطلاعات کافی داشته باشید. در اینجا سعی کرده ایم شما را برای خرید تخمه های شور راهنمایی کرده و نوع بسیار با کیفیت آن را برای شما شرح دهیم.

تخمه های آفتابگردان شور در نوع با کیفیت و عالی خود به دو صورت تولید می شود برخی از این تخمه ها به صورت پودری و برخی دیگر به صورت شور عادی در بازار فروش موجود هستند. نکته قابل ذکر دیگر برای خرید این نوع تخمه طعم خوب و عالی تخمه می باشد دقت داشته باشید که تخمه خریداری شده شما دارای طعم تلخ نباشد این طعم تلخ می‌تواند نشان‌ دهنده کهنگی تخمه و یا سوختن آن حین پروسه تفت دادن محصول باشد.

اگر مغز تخمه این پروسه بو دادن بسوزد منجر به کاهش روغن های مفید موجود در مغز آن شده و طعم آن را تلخ می‌کند. راهنمایی های دیگری که می توانیم برای خرید تخمه های شور برای شما ارائه کنیم در مورد مقدار شوری محصول می باشد دقت داشته باشید که تخمه خریداری شده شما از شوری استانداردی برخوردار باشد. مقدار نمک بالا در تخمه های شور هم وزن آنها را بالا می برد و شما در اصل قیمت نمک را پرداخت می کنید و هم برای فشار خون شما بسیار مضر می باشند.

فروش انواع تخمه افتابگردان برشته دورسفید

فروش انواع تخمه افتابگردان برشته دورسفید فروش انواع تخمه آفتابگردان عالی دور سفید ایرانی به خیلی از کشورهای حاشیه خلیج فارس و اروپایی صادر می گردد و مشتری های خاص خود را دارد و همچنین مقادیری تخمه های آفتابگردان چینی وارد کشور شده و طی فرآوری پخت برشته کردن به کشورهای همسایه و حاشیه ایران صادر می گردد.

ما به عنوان فروشگاه تخمه آفتابگردان انواع با کیفیت این محصول را به صورت غیر حضوری در معرض فروش قرار داده ایم. شما می توانید با توجه به نیاز خود از وب سایت فروشگاهی ما با خیال راحت انواع و اقسام تخمه آفتابگردان برشته دور سفید و غیره را خریداری کنید و با لینک های فروشگاهی زیر با مشاورین ما جهت سفارش اقدام به تماس و ارتباط برقرار کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.