پخش عمده تخمه افتابگردان کله قوچی کیلویی

تخمه آفتابگردان کله قوچی کیلویی از جمله تخمه‌های بسیار خوشمزه‌ای است که می توانیم تنوع زیادی از آن ها را در مزارع مشاهده نماییم. موضوعی که در اینجا مورد توجه قرار می گیرد این است که این تخمه‌ها تنها در تعداد محدودی از مراکز به همان شکلی تولید می شود که ما انتظار داریم. تولید تخمه آفتابگردان در ایران به میزان کافی انجام می شود

 

 

پخش عمده تخمه افتابگردان کله قوچی کیلویی

مشخصات کامل تخمه افتابگردان کله قوچی کیلویی

تخمه آفتابگردان شمشیری دارای مشخصاتی می باشد که اگر آن ها را بدانید می توانید خریدی موفق تر را از آن خود کنید. این ویژگی ها عبارت اند از:

 

 • دارای چربی متوسطی می باشد، در واقع اگر فردی کبد چرب دارد، نمی تواند خیلی از این تخمه استفاده نماید.
 • دارای قدی کوتاه و عرض پهن هستند.
 • می توانید به صورت بو داده و خام آن را تهیه کنید. در هر حالت فرد می تواند با توجه به مزاج خود آن ها را خریداری نماید. معمولا نحوه بو دادن تخمه‌ها می تواند با گلپر، آبلیمو و … باشد که ایده‌های جذابی می باشند.
 • انتهای آن‌ها گردباشد. البته باید به این موضوع اشاره شود که بافت آن سبک باشد و نیازی به فشار وارد کردن به دندان نباشد.

 

مشخصات کامل تخمه افتابگردان کله قوچی کیلویی

نحوه انتخاب تخمه افتابگردان کله قوچی

برای اینکه بتوانید بهترین تخمه آفتابگردان کله قوچی را انتخاب کنید، لازم است که از قبل تنوع این محصول را مشاهده کرده باشید. در این حالت است که می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید:

 

 • ابتدا باید به شکل ظاهری آن ها توجه کنید. معمولا به دو شکل سیاه و ترکیبی از دو رنگ سیاه و سفید تولید می‌شوند که در نوع خود جذاب هستند. همچنین می تواند افراد زیادی را مشتاق خرید خود کند.
 • برخی از آن ها با اشاره، دو تا از انگشتان دست هم می شکنند. برخی دیگر کمی سفت هستند و لازم است که نیروی بیشتری وارد شود.
 • یک کیلو از آن می تواند شامل تعداد زیادی از آن ها شود. این خود به دلیل حجم کمی می باشد که آن ها به خود اختصاص می دهند. البته تفاوت هایی میان آن ها وجود دارد.

 

نحوه انتخاب تخمه افتابگردان کله قوچی

تولید انواع تخمه افتابگردان کله قوچی کیلویی

خرید تخمه آفتابگردان اگر به صورت فله‌ای و بدون واسطه انجام شود جنبه اقتصادی دارد که برای مشتریان مقرون به صرفه می باشد. سعی کنید تنها به خود تولید کننده اصلی مراجعه کنید.

 

بهترین کیفیت و قیمت تنها توسط تولید کننده محصول فوق، مشخص خواهد شد. در نتیجه وقتی که نرخ خرید ما بالا باشد، در این صورت باید توجه ویژه ای داشته باشیم تا مشکلی ایجاد نشود. اگر هزینه ها برای یک کیلو از این محصول به صورت عمده بالا باشد، این امر به تنهایی موجب ضرر و زیان زیادی خواهد شد.

 

 

 

تولید انواع تخمه افتابگردان کله قوچی کیلویی

4

 1. سلام وقت بخیر از محصول تخمه شما خرداری کردم باید یه تشکر ویژه داشته باشم از بسته بندی شکیلتون
  واقعا بینظیرید

 2. من محصول شمارو خریداری کردم خیلی خوب بود اصلا کهنه و بوی نامطبوع نداشت کاملا تازه و طعم فوق العاده ای داشت توصیه میکنم حتما خریداری کنید

 3. سلام و وقت بخیر
  بسته بندی محصولتان خیلی قشنگه.ارسال بار برای خارج از کشور هم دارید؟

  • سلام خانم حاجیان عزیز
   برای هماهنگی جهت ارسال به خارج کشور باهمکارن ما از طریق شماره موجود در سایت ارتباط بگیرید تا هماهنگی های لازم را انجام دهند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.