پخش کننده تخمه افتابگردان شمشیری مشکی

تخمه یکی از معدود خشکبارهایی است که همواره در میان وعده های ایرانیان از قدیم الایام وجود داشته و بسیار پر طرفدار و پر مصرف بوده است. تخمه آفتابگردان نیز در میان انواع تخمه ها به دلیل قیمت مناسب و نسبتاً پایین آن محبوبیت فراوانی دارد و در انواع گوناگون از جمله تخمه افتابگردان شمشیری مشکی که موضوع این مقاله است تولید و به بازار عرضه می شود. در ادامه، خرید تخمه آفتابگردان، تولید تخمه آفتابگردان و تخمه آفتابگردان نمکی نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

پخش کننده تخمه افتابگردان شمشیری مشکی

مشخصات کامل تخمه افتابگردان شمشیری مشکی

مشخصات کامل تخمه افتابگردان شمشیری مشکی

تخمه آفتابگردان یکی از تخمه های بسیار پر مصرف و در عین حال ارزان در میان خانواده انواع تخمه های گیاهی به شمار می رود. این محصول معمولاً به صورت تخمه و هم به صورت روغن و همچنین عصاره های مختلفی که از آن گرفته می‌ شود برای مصارف خوراکی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرد.

تخمه آفتابگردان انواع گوناگونی دارد و به شیوه‌ های مختلفی تولید و عرضه می شود. یکی از این شیوه ها به صورت کاملاً خام می باشد و شیوه دیگر تخمه آفتابگردان نمک سود شده است و شیوه دیگر تخمه آفتابگردانی می باشد که با آبلیمو فرآوری شده و سپس عرضه می ‌شود. تخمه آفتابگردان شمشیری مشکی نیز نوعی تخمه آفتابگردان با پوسته تیره رنگ مشکی است که مغز آن کشیده و سرشار از ویتامین A می باشد که برای تقویت بینایی بسیار مفید واقع می شود.

تخمه آفتابگردانی که شمشیری و مشکی رنگ است معمولاً به صورت بسته بندی های چند صد گرمی در فروشگاه ‌های زنجیره ‌ای، سوپر مارکت های نسبتاً بزرگ و غنی و هایپر مارکت ها به فروش می رسد. برخی از انواع تخمه آفتابگردان های شمشیری مشکی نیز به صورت فله ای و به مقدار نیاز مشتری در ظرف‌ های مخصوصی که شبیه به دبه است وزن شده و سپس فروخته می ‌شود. این تخمه آفتابگردان ها معمولاً به دلیل آن که سر آن بسیار تیز و بدنه آن کشیده است به تخمه آفتابگردان شمشیری شهرت یافته ‌اند.

انواع تخمه افتابگردان شمشیری

انواع تخمه افتابگردان شمشیری

تخمه آفتابگردان های شمشیری انواع مختلفی دارند که معروف ترین و رایج ترین نوع آن تخمه هایی هستند که بدنه بیرونی آنها تماما مشکی می باشد به صورتی که وقتی انبوهی از این محصول در یک جا کنار یکدیگر دیده می شود، تصور می شود که قطعات یا برش‌های کوچکی از زغال می باشند. محصولات تخمه آفتابگردان های شمشیری اعم از مشکی و غیره معمولاً تولید شرکت های مختلفی می باشند که در تولید، فرآوری و عرضه این کالا در میان فروشگاه‌ ها و مراکز آجیل و خشکبار کشور فعالیت دارند.

تخمه های آفتابگردانی که مشکی و شمشیری هستند معمولاً یا به صورت خام یا نمک سود شده و شور و یا با آبلیمو ترکیب شده و سپس در بسته های متعدد با اوزان مختلفی تولید و روانه بازار می شوند. انتخاب نوع آن بستگی به ذائقه، سلیقه و میزان مبلغی دارد که جهت تهیه و سفارش این محصول قرار است تخصیص داده شود.

عمده تخمه های شمشیری آفتابگردان و مشکی رنگ محصولات خوی، چارک، بندرعباس و دیگر مراکز تولید و پخش این محصول می باشند که در اقصا نقاط ایران اعم از شمال جنوب و مرکز فعالیت دارند و تولیدات آنها به سراسر کشور صادر می شوند. حتی برخی از انواع آن به دلیل درجه کیفی بالا، مرغوبیت و طعم لذیذی که دارند صادراتی نیز می باشند.

خرید انواع تخمه افتابگردان شمشیری مشکی

خرید انواع تخمه افتابگردان شمشیری مشکی

جهت سفارش و خرید انواع تخمه آفتابگردان های شمشیری مشکی بهتر است پیش از هر چیز به پایگاه های اینترنتی معتبری مراجعه شود که علاوه بر توزیع و فروش این محصول، به معرفی برخی از مراکز و نمایندگی های توزیع و پخش این کالا به صورت حضوری و اینترنتی مبادرت می ورزند. این تخمه آفتابگردان ها در بسته بندی های متنوع و با وزن مختلف تولید شده و به فروش می رسند. اما مشتریان می توانند به مقدار نیاز خود آن را سفارش داده و تهیه نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.